Villa With Private Pool

Viktiga bekvämligheter

  • 150 m²
  • 3 sovrum
  • 2 badrum

Läge

    Villa With Private Pool Durrës med 3 sovrum, som ligger mindre än 5 minuters gångavstånd från Lura 2 Tourist Complex, har plats för 9 gäster samt en säsongsöppen utomhuspool att koppla av i. Den här villan har utsikt över trädgården och ligger inom 3 km från INSIFA Beach.

    Den här villan med 2 badrum har strandhanddukar, som finns på en pittoresk strand. Gästerna kan också ta sig till Lalez Beach, som ligger cirka 10 minuters bilfärd bort.

    Badrumsfaciliteterna i Villa With Private Pool inkluderar också en bidé, en separat toalett och en dusch. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också bland bekvämligheterna i badrummet.

    Boendet har ett komplett kök försett med te-/kaffebryggare, kylskåp och köksredskap. Restaurangen OASIS Bar Restorant Pizzeri, som ligger mindre än 1 km bort, serverar rätter från det medelhavsköket.

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00

    Rumsalternativ på Villa With Private Pool Durrës

    Badrumsfaciliteterna i Villa With Private Pool inkluderar också en bidé, en separat toalett och en dusch. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också bland bekvämligheterna i badrummet.

    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Villa With Private Pool Durrës Exteriör bild Villa With Private Pool Durrës Swimmingpool bild Villa With Private Pool Durrës Swimmingpool bild Villa With Private Pool Durrës Bekvämligheter bild Villa With Private Pool Durrës Inreriör bild Villa With Private Pool Durrës Bekvämligheter bild Villa With Private Pool Durrës Bekvämligheter bild Villa With Private Pool Durrës Rum bild Villa With Private Pool Durrës Rum bild Villa With Private Pool Durrës Inreriör bild
    Villa med 3 sovrum

    Storlek: 150 m²

    Sängtyp: King size-säng

    Mer +

    Villa With Private Pool Durrëss läge

    Sevärdheter
    Utmärkta restauranger
    Transport

    Gästrecensioner av Villa With Private Pool Durrës

    Här kan du hitta verifierade recensioner som våra användare publicerade på denna webbplats

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.

    Recension har inte skickats.

    Försök igen.

    Vanliga frågor

    • Vilka landmärken ligger i närheten av den strandnära Villa With Private Pool?
      Lura 2 Tourist Complex är ett av de populäraste landmärkena, som ligger bara 300 m från den strandnära Villa With Private Pool.
    • Erbjuds bekvämligheter för skidåkning i den strandnära Villa With Private Pool?
      De som älskar skidåkning kan njuta av skidskola, skidförvaringsrum och uthyrning av skidutrustning som finns i den strandnära Villa With Private Pool.
    Tack för att du prenumererar
    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Brittiskt pund
    • AUD Australisk dollar
    • CAD Kanadensisk dollar
    • BRL Brasilianska Real
    • CNY Kinesiska Yuan
    • CZK Tjeckisk krona
    • DKK Dansk krona
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Israelisk ny Shekel
    • JPY Japanska Yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Nyzeeländsk dollar
    • NOK Norsk krona
    • PLN Polska Złoty
    • RON Rumänsk leu
    • RUB Rysk rubel
    • SAR Saudiarabisk rial
    • SGD Singaporiansk dollar
    • ZAR Sydafrikanska Rand
    • KRW Sydkoreansk won
    • SEK Svensk krona
    • CHF Schweizisk franc
    • TRY Turkisk lira
    • UAH Ukrainska Hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailändska baht
    Välj språk
    Kolla bästa tillgängliga priser
    Ange dina datum för att se priser
    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Villa With Private Pool Durrës